מטפלת במים    English

טיפול מים בהריון

טיפול במים הוא בעיני הטיפול המושלם עבור אישה בהריון , אני אישית ביליתי במים לאורך כל ההריון שלי , עד שבוע 41. גופך ישמח כל כך להיות במים בתקופה רבת השינויים הזו. תרגישי נעימות בכל תנוחה ותהני מתנועתיות שהגוף צמא לה,. העדר תחושת המשקל יתן לך להרגיש קלילה וחופשיה ממיחושים ותזכי למנוחה העמוקה שאת מייחלת לה. תנועות מדויקות של עיסוי הריון שהתאמתי במיוחד למים יסייעו בהפגת כאב ושחרור עומס גופני ורגשי.

כמי כשחוותה הריון במים, למדתי על גופי למה משתוקקת אישה הרה . אנחה אותך בתירגול נשימה והרפיה, מה שיתרום לך מאוד כהכנה ללידה, ואוביל אותך בציפה עדינה בה תהיי עטופה במים חמימים, ממש כמו עוברך . זהו זמן קסם שיתן לך להתחבר לעצמך ואל התינוק ברמות העמוקות ביותר. אני מזמינה אותך לבוא לטיפול מים אחרי הטריימסטר הראשון ועד יום הלידה ממש, הבריכה נקיה מאוד ומוקפדת וטמפרטורת המים בטוחה לך ולעובר. הטיפול יכול להיות חוויה חד פעמית נפלאה או ליווי לאורך ההריון בסדרת טיפולים. מתנה נפלאה שכל אישה בהריון תשמח לקבל.

טיפול מים אחרי לידה

חווית הלידה מותירה חותם עז על הגוף ועל הנפש, המעבר אל האמהות מלווה במחסור בשינה ובתהפוכות רגשיות והורמונליות רבות, הטיפול במים יסייע לך לעבד את חווית הלידה ויתן לך זמן אינטימי ושקט עם עצמך . המנוחה העמוקה ושחרור העומס ייטיבו עם הגופנפש שלך ויעזרו לך למצוא את דרכך לאיזון.

לצפיה בסרטון טיפול מים מעל ומתחת למים עם פזית פוקס  לצפיה בסרטון טיפול מים לנשים בהריון