מטפלת במים    English

מי אני?

פזית פוקס (כולם קוראים לי פזיה)
מטפלת, מורה, אמא, נשמה חופשיה בגוף אמפיבי.

מאז שאני זוכרת את עצמי, אני אוהבת מים, ובכל זאת, מעולם לא הייתי הדולפינה הקלאסית, אפילו קצת פחדתי מגלים גבוהים. במשך שבע שנים טיילתי בעולם, שואלת שאלות, אוספת תשובות, הרפתקאות, חברים ומורים, עד שפגשתי את הייעוד שלי. זה היה באורוויל קהילת מטפלים ואמנים בדרום מזרח הודו, מקום מיוחד שבו למדתי שיטות ריפוי רבות אשר תרמו מאוד לעבודתי כמטפלת, אך מכולן שבה את ליבי הטיפול במים.

טיפול המים הראשון שלי היה בלתי נשכח. זרמים של אושר בערו בי, תוך דקות המשפט שרץ לי בראש היה "מה זה הדבר הזה? אני חייבת לעשות את זה לאנשים אחרים", נמתחתי, צחקתי והתענגתי בצורה כזו שלא הכרתי, לא ידעתי שהגוף שלי יכול להיות בית לכל כך הרבה שמחה ועונג, ברגעים שהייתי מתחת למים הרגשתי מתערסלת בחיקו של אלוהים, הייתי הכל, כל מה שהוא מעבר למילים.

כשהסתיים הטיפול במים הרגשתי מלאת תודה וצוחקת, החושים שלי אמרו לי שמשהו בחיי עומד להשתנות.

קרא עוד על טיפול המים הראשון שלי

הלימודים שלי החלו בהודו, ונמשכו בקאלאני שבהוואי, למדתי וואטסו (ווטסו), ווטרדאנס, דולפין דאנס ממיטב מורי העולם, שם גם פגשתי את מורתי ,האהובה שנטם מטפלת מהבכירות והידועות בעולם אשר חנכה אותי באופן אישי במהלך שנים רבות ועזרה לי להפוך למטפלת והמורה שאני היום. איתה זכיתי לקחת חלק בפיתוח טכניקת עבודה פורצת במים Fluid Presence™ ולהעביר קורסים וסדנאות במים ברחבי הארץ ומעבר לים.

אפשר להגיד עלי שאני "שגרירת מים", חולמת להעניק לכמה שיותר אנשים את המתנה של מפגש חומל ואוהב עם עצמם במים.

"היא מרפאת בכל נימי נפשה - היא מלאת אהבה בלי להיות מלאכותית או מזויפת, היא תמיד מדברת בגובה העיניים, ומעולם לא שמעתי אותה "מוכרת" את עצמה, או מנסה לשכנע באיכות הטיפול שהיא מעניקה - היא לא צריכה – "המגע הבוטח שלה ותוצאות טיפולה מדברים בעד עצמם. ..קל לתת בה אמון מלא, להרפות לגמרי ולהתמסר לידיה המיומנות."

לקריאת המכתב של נועה טיפול מים בהריון

לתחילת הדף

 

ההכשרות שלי

מורה ומטפלת מים מוסמכת לשיטת ווטרדאנס (WaterDance) מטעם WABA הארגון הבינ"ל למטפלים במים, מורה ומטפלת מוסמכת שיטת Fluid Presence™ , משתמשת בעבודתי בכלים משיטת וואטסו והדולפין דאנס. ברזומה שלי אלפי שעות הכשרה לטיפול במים.

מעסה מוסמכת איורוודה ולומי לומי.
יועצת מוסמכת לבריאות הוליסטית, לימוד והכשרה, ניו יורק (Institute for Intergrative Nutrition).

בוגרת בית הספר ביירון קייטי קונטיקט ארה"ב.

 

כתבו עליי

מבחר כתבות והמלצות עלי מן העיתונות, הספרות והטלוויזיה

לתחילת הדף